Zkušebna nábytku – komplexní nabídka pod jednou střechou

Zkušebna nábytku – komplexní nabídka pod jednou střechou
Zkušebna nábytku v rámci pravidelného dozoru Českého institutu pro akreditaci rozšířila svůj rozsah akreditovaných zkoušek a tím může nábytkářskému průmyslu nabídnou ještě více komplexních služeb pod jednou střechou, s jedním partnerem.

Zkušebna disponuje moderní technologii, která poskytuje širokou variabilitu zkušebních metod a různého sortimentu nábytku včetně čalounění a textilií.
V rámci akreditovaného portfolia naleznete například zkoušky zahradního nábytku stoly, židle, lehátka), dětského nábytku (postýlky, židličky, ohrádky), lehacího nábytku (postele, rošty, matrace), sedací nábytek (kancelářské židle, pracovní židle, židle do veřejného interiéru) s hmotností uživatele do 250 kg, nábytek pro vzdělávací instituce (židle, stoly), úložný nábytek včetně dvířek, zásuvek a mechanismů, funkční a trvanlivostní zkoušky čalounění a textilu, hořlavost čalounění a textilních materiálů, užitné vlastnosti povrchových úprav nábytku atd.

Součástí činností je měření rozměrů podle ergonomických požadavků na konkrétní výrobky podle evropských a mezinárodních norem.
Zkušebna se aktivně podílí na tvorbě a revizi českých technických norem (ČSN), evropských technických norem (EN) a mezinárodních norem (ISO). Díky tomu předem víme, jaké požadavky budou aplikovány na jednotlivé výrobky a tím nabídnou našim zákazníkům dostatek času na zapracování nových požadavků s následným ověřením ve zkušebně.

Nevíte si s něčím rady? Nevadí, zavolejte nebo napište a společně to zvládneme.